O společnosti

Klademe si ty nejvyšší cíle

Výrobní program

Kvalita a bezpečnost jsou pro nás na prvním místě

Kariéra

staňte se členem našeho týmu

Výrobní program

Výrobní program společnosti JTEKT Automotive Czech Plzen s.r.o. je zaměřen na výrobu systémů pro řízení automobilů světových značek. Díky našim zkušenostem a kvalitní práci jsme se stali dodavateli systémů pro řízení pro několik renomovaných výrobců automobilů, jako je např. Toyota, PSA, Dacia, Renault, Daimler, Nissan a Volkswagen. 

Kompletní výrobní portfolio

Kariéra

Staňte se členem našeho týmu a získejte práci v dynamicky se rozvíjející společnosti. Podívejte se
na aktuálně volné pracovní pozice.

Nabízíme

  • Mezinárodní know how
  • Osobní rozvoj a růst v oblasti kariéry
  • Práci upevňující pozici zaměstnance jako profesionála
  • Motivující systém hodnocení a zaměstnaneckých výhod
  • Špičkové technologie
  • 13.plat, příspěvky na stravování
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Pravidelné osobní ohodnocení

Kompletní nabídka volných míst

O společnosti

JTEKT Automotive Czech Plzen s.r.o. (JAPL) je součástí koncernu JTEKT Corp. a zabývá se výrobou systémů řízení pro osobní automobily. Společnost vznikla v průmyslové zóně na Borských polích v Plzni dne 1. února 2006 jako nástupnický subjekt společnosti Koyo Steering Systems Czech s.r.o., která svoje aktivity zahájila v roce 2002. Sériová výroba se v Plzni rozběhla v únoru 2005. 

V České republice jsou umístěny tři závody spadající do koncernu JTEKT. Kromě plzeňského závodu jde o společnosti v Pardubicích a v Olomouci. Indikátory jakostní výroby, jsou pro nás také obdržená ocenění.

Aktuálně

Ocenění - Podnik roku 2014 v českém automobilovém průmyslu

Sdružení automobilového průmyslu (AutoSAP) na zasedání Divize dodavatelů dne 16. června 2015 v Mladé Boleslavi vyhlásilo výsledky 17. ročníku soutěže „Podnik roku 2014 v českém automobilovém průmyslu“. ... Více

JTEKT Family day 2015

Přestože předpovědi počasí byly celý týden děsivé, nakonec jsme se sobotní dopoledne, dne 23. května 2015, sešli s rodinami na Dětském dnu pořádaném v areálu naší firmy... ... Více